Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044 492 90 92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

СМИ о нас

05.06.2012

"Село полтавське": Дітям - посиденьки, а дорослим - кредити від Platinum BankУ самому центрі Полтави, на вул. Жовтневій, 32, нещодавно з'явилася філія ще одного банку. Здається, цією подією вже нікого не здивуєш. Та все ж він особливий, бо має назву металу, дорожчого від золота, - платини.

За останні шість років Platinum Bank продемонстрував суттєві досягнення. У 2011 році його було занесено до ТОП 50 банків України. «Це дуже серйозний прорив, - зазначила на відкритті директор із продажів, член Правління Platinum Bank, наша землячка Олена Франковська. - Минулого року ми зайняли перше місце за приростом депозитів. Нас визнали кращим роздрібним банком. Гідно оцінено й заслуги нашого генерального директора Грега Краснова, він удостоєний звання «Фінансист року» в номінації «Людина року-2011». Відділення в Полтаві в мережі Platinum Bank уже 71 -є. І я рада, що воно працюватиме в моєму рідному місті».

Та не лише цим Platinum Bank вигідно виділяється серед інших банків. Головним для його працівників завжди був клієнт, до побажань якого там обов'язково прислухаються й намагаються їх враховувати. Анкета для клієнта має форму й вигляд п'ятикопієчної монети. Можна просто заповнити її й укинути у своєрідну скарбничку. І будьте певні, вас почують, адже ваша думка дуже важлива для покращення роботи цієї фінансової установи.

А ще доброю традицією Platinum Bank упродовж багатьох років стали «Платинум Посиденьки» для дітей віком 7-12 років, мета яких - навчити молоде покоління основам фінансової грамотності. Зустрічі з дітьми проводить Моня, ім'я якого походить від слова «монетка». Таких занять в Україні проведено вже понад 700 і більше 8000 дітей відвідали «Платинум Посиденьки».

Ми теж стали свідками «Платинум Посиденьок» - інтерактивного пізнавального проекту для дітей. Під час занять 10 юних полтавців дізналися трохи більше про те, що таке гроші, отримали ази фінансової грамотності. А потім за успіхи їм ще й вручили сертифікати-подяки.

Тож якщо хтось із юних полтавців бажає відвідати «Платинум Посиденьки», поспілкуватися з однолітками, дізнатися, у якій країні з'явилися перші металеві та паперові гроші, напишіть Моні листа на електронну адресу топів platinumbank.com.ua. Він із задоволенням вам відповість і запросить на посиденьки,к списку