Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044 492 90 92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

СМИ о нас

19.05.2009

"Високий Замок": Во Львове появился "Платиновый" банкУ Львові з’явився «Платиновий» банк

Нещодавно відділення Міжнародного іпотечного банку, що на вулиці Князя Романа у Львові, змінило назву на Platinum Bank. Поки львів’яни гадали, що це за банк і куди подівся попередній, відбулось офіційне відкриття оновленого відділення Platinum Bank, під час якого розставили усі крапки над “і”.

 «Наші акціонери довірили нам свої ресурси від американських фондів, ЄБРР, Світового банку для розвитку іпотеки. Тому спершу наш банк називався Міжнародним іпотечним банком і спеціалізувався саме на іпотечному кредитуванні. Водночас ми розвивали напрям споживчого кредитування під торговою маркою Family Credit. Тепер ми об’єднали ці два бренди. Так народився Platinum Bank, – пояснює член правління Platinum Bank, директор з продажу Олена Франковська. – Ми раді, що це рішення підтримали й наші клієнти, які у нашому бренді побачили ті якості, які вони шукали: надійність, прозорість, інноваційність. Для своїх клієнтів ми розробили додаткові види продуктів, які реалізовуватимуться у наших відділеннях. Ці продукти будуть дуже простими та доступними, без будь-яких завуальованих комісій. Ми залишаємося у сегменті кредитування фізичних осіб. І, безумовно, ми продовжуємо обслуговувати той великий портфель з понад 120 мільйонів іпотечних кредитів, який існує сьогодні. З корпоративними клієнтами працюватимемо у частині залучення депозитів».

Розвиток Міжнародного іпотечного банку розпочинався саме зі Львова, тож з переоформлення відділень відповідно до нових стандартів Platinum Bank почалось саме з міста Лева. За ним зміни пройдуть і у відділеннях інших міст. Крім того, банк планує придбати ще два-три банки, які мають розгалужену мережу відділень (не менше 120) та депозитну базу не менше одного мільярда гривень. У Platinum Bank запевняють, що фінансова криза їх не торкнулася. Оскільки раніше вони дуже обережно видавали кредити, то проблем із поверненням позик у них немає.

Банк ні на один день не зупиняв кредитування, а його показники ліквідності у 27 разів перевищують норми НБУ. “Попри те, що зараз ніхто майже не кредитує, ми видаємо кредити для фізичних осіб. У нас можна отримати позику від 500 до 10 000 гривень на придбання будь-яких товарів. Рішення про видачу кредиту приймають за 20 хвилин. Крім того, ми надаємо готівкові кредити до 75 тисяч гривень, – каже начальник Львівського відділення Platinum Bank Володимир Сенюк. – Щодо депозитів, то ми також намагаємося зробити ці продукти максимально простими. У першу чергу депозит має бути надійним і клієнт мусить бути впевненим, що зможе забрати свої гроші, коли вони йому будуть потрібні”.

к списку