Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044 492 90 92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

СМИ о нас

14.05.2009

"Високий Замок ": Качество и надежность высшей пробы!Якість та надійність вищої проби!

Банківська система в Україні зараз переживає скрутні часи. Світова економічна криза, наслідки якої відчув майже кожен із нас, найбільше вдарила по вітчизняних фінансових установах, викривши слабкі місця та проблеми, які в більш стабільний період їм вдавалося якось вирішувати. Але головними жертвами цієї ситуації стали навіть не банки, а їхні клієнти. Ті, хто в останні кілька місяців намагався зняти гроші з депозиту, добре розуміють, про що іде мова. Не кажучи вже про розпач людей, що за більш сприятливих обставин оформили у банках іпотечні та інші кредити, а під час кризи втратили роботу, проте мають сплачувати проценти за цими кредитами.Та й у кого не опустяться руки, якщо чи не щодня в газетах з’являються повідомлення щодо “замороження” активів чергового банку. У такій ситуації інформація про присутність на українському фінансовому ринку банків, які не тільки не “прогоріли”, а й успішно розвиваються, викликає, з однієї сторони, посмішку недовіри, а з іншої – хоч і слабку, проте надію – на те, що все в нас з вами ще може бути добре.

Говорячи про банки, які достойно витримали найбільш руйнівні удари кризи, не можна не згадати про Platinum Bank. Цей міжнародний роздрібний банк, створений завдяки злиттю ЗАТ “Міжнародний Іпотечний Банк” та Family Credit, вирізняється з числа інших вітчизняних фінансових установ своєю надійністю. Погодьтесь, сьогодні, як ніколи, слово “надійність” у прив’язці до банківської сфери потребує особливих і вагомих доказів. У Platinum Bank дотримуються такої ж точки зору. Тут впевнені, що будь-який громадянин України, підписуючи договір з банком, має отримати всі гарантії того, що його не буде ошукано. Саме тому з 2005 року Platinum Bank є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що дозволяє забезпечувати додатковий захист вкладів клієнтів. Крім того, Platinum Bank є одним із засновників та акціонерів ЗАТ “Перше всеукраїнське бюро кредитних історій”, у співпраці з яким він спроваджує політику попередження та протидії шахрайствам у банківській сфері.

Доказом надійності Platinum Bank є і той факт, що це – єдиний банк в Україні, який отримав довіру всіх провідних міжнародних фінансових організацій - OPIC, IFC, FMO, EBRD (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку), а також фінансування від цих організацій у формі кредитів та капіталу на суму понад 140 млн. доларів США. Серед акціонерів банку - такі великі міжнародні фінансові структури, як Нorizon Capital, East Capital та IFC (дочірня структура Світового Банку) - на даний момент найбільший кредитор Platinum Bank.Platinum Bank – перший серед українських банків за рівнем капіталізації (капіталізація в Platinum Bank у чотири рази перевищує відповідний норматив НБУ (не менше 9%), а ліквідність у 27 разів вища за аналогічний норматив НБУ (не менше 40%). Як відомо, капіталізація та ліквідність – найбільш важливі показники, які визначають рівень “життєздатності” банку. Капіталізація вказує на співвідношення власних та залучених коштів в активі банку та свідчить про те, наскільки безпечним виявиться розміщення депозитів у такому банку, якщо, не дай Бог, якість його кредитного портфеля знизиться. Що стосується ліквідності, то це показник готовності банку нести відповідальність за своїми зобов’язаннями, іншими словами, повертати залучені кошти. Отже, чим вищий цей показник, тим, так би мовити, спокійніше спить клієнт, котрий довірив свої гроші такому банку.

Банківські продукти Platinum Bank розробляються з урахуванням потреб та можливостей клієнтів, а також сучасної економічної ситуації в країні та світі. Вони максимально прості та зручні, позбавлені будь-яких “підводних каменів”. У своїй роботі Platinum Bank, перш за все, орієнтується на відкриті партнерські стосунки з клієнтами, що базуються на взаємній довірі та повазі, та завжди виконує дані клієнтам обіцянки.Продуктова лінійка банку постійно вдосконалюється – знов таки, з метою надати його клієнтам найбільш широкий вибір банківських продуктів та послуг. Сьогодні це й цільові споживчі кредити (на придбання побутової техніки, меблів, комп’ютерів, тощо), нецільові готівкові кредити, які видаються без застави або поручителів та можуть бути використані залежно від потреб клієнта, а також строкові та безстрокові депозити, які дозволяють не тільки зберігати та накопичувати, а й примножувати гроші клієнта.Закріплення нового бренду Platinum Bank у березні 2009 року призвело до зміни корпоративних стандартів банку, а, водночас, і переоформлення його регіональних представництв відповідно до нових стандартів. Саме сьогодні, 14 травня, у Львові, на вулиці Князя Романа відбудеться відкриття оновленої філії Platinum Bank. Як повідомили представники керівництва банку, зміни торкнулись лише зовнішнього вигляду філії. Щодо професіоналізму її працівників та якості обслуговування, то вони, як завжди, – вищої проби. Одним словом – platinum!

к списку