Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044 492 90 92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

СМИ о нас

19.08.2010

"Финансово-экономический мониторинг": Ко Дню Независимости Украины! Праздник детского творчества.До Дня незалежності України!
27 серпня 2010 року о 12.00 в м. Києві за адресою: вул. Хрещатик, 2 (Український дім) відбудеться свято дитячої творчості – церемонія нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка "Якою я бачу свою Україну", який тривав з 1 березня до 1 серпня. Конкурс проводився редакцією журналу "Довідник кадровика" за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді, сім’ї і спорту України.
Головна мета конкурсу – побачити сучасну Україну очима її найменших громадян – досягнута! До участі в конкурсі надійшло понад 2000 дитячих малюнків на заявлену тему з усіх регіонів України, які можна переглянути на сайті організатора - www.kadrovik.ua.
Діти зображали як мальовничі пейзажі та щасливі миттєвості свого дитинства, так і проблеми, які вони бачать в сьогоденні: забруднене довкілля, бездомних тварин, обездолених і покинутих дітей. Багато з надісланих робіт мають яскраво політичне забарвлення, що свідчить про ранню соціалізацію та політизацію дитинства в нашій державі. Та, все ж, як показав конкурс, діти бачать свою країну гарною, перспективною, щасливою і з оптимізмом дивляться в майбутнє.
На церемонію нагородження запрошуються переможці конкурсу, їх батьки, учасники конкурсу та всі небайдужі до дитячої художньої творчості, до розвитку талановитої молоді держави. Сама церемонія супроводжуватиметься виставкою найкращих малюнків і цікавою розважальною програмою: виступ Голови художньої комісії – Ксенії Симонової (малюнок піском на склі), артистів цирку "Кобзов", цікаві конкурси, розваги та ін.
Конкурс дитячого малюнка підтримали оператор зв’язку – МТС, генеральний фінансовий партнер – Platinum Bank, Фонд Р. Ахметова "Розвиток України" та ін.> Малюнки, надіслані до участі в конкурсі, будуть використані для оформлення щорічного настінного перекидного календаря на 2011 рік, який випускає ТОВ "МЕДІА-ПРО".
З питань участі у святі звертатись за тел. 507-2227 (Людмила Циганок)


к списку