Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044 492 90 92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

Новости

18.09.2019

Оголошення з продажу основних засобів безпосередньо юридичним та фізичним особамПАТ «ПтБ» пропонує до реалізації  майно Банку шляхом безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам відповідно до затверджених умов Рішенням Комітету Фонду з питань консолідації та продажу активів ПАТ «ПтБ» №263 від 13.03.2019 року (надалі  - Фонд)  , зі щомісячним зниженням початкової ціни реалізації на 10%.

Перелік майна Банка, яке підлягає безпосередній реалізації, та вартість його продажу (з урахуванням щомісячного зниження  початкової ціни реалізації)  наведена нижче.

НАТИСНІТЬ СЮДИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПЕРЕЛІКОМ МАЙНА

З приводу попереднього огляду майна та організаційних питань, необхідно звернутись до контактної особи ПАТ «ПтБ»: Черкашиної Світлани Юріївни або Остапюк Людмили Миколаївни, з понеділка по четвер  з 9-30 до 17 -00 та в п`ятницю з 9-30 до 16-00,  за тел. (044) 492-90-92 (внутрішній номер 15-07) або 0676586727. Крім того, на електронну адресу контактної особи ПАТ «ПтБ» - SCherkashyna@platinumbank.com.ua або LOstapyuk@platinumbank.com.ua , необхідно надіслати зацікавлений перелік майна  з вказаними інвентарними номерами. В день огляду основних засобів Банку, при собі необхідно мати оригінал паспорту та ідентифікаційного номеру. У разі підтвердження придбання зацікавленого майна, потенційний покупець може оформити ЗАЯВКУ НА ПРИДБАННЯ МАЙНА (надалі – ЗАЯВА) за своїм оригінальним підписом за місцем огляду основних засобів або надіслати скан такої ЗАЯВИ на електронну адресу контактної особи ПАТ «ПтБ».

Форма ЗАЯВКИ НА ПРИДБАННЯ МАЙНА наведена нижче.

Шаблон Заяви від фізичної особи
Шаблон Заяви від юридичної  особи

На підставі отриманої ЗАЯВКИ Банк формує рахунок та передає засобами електронної пошти або особисто на руки потенційному покупцю для проведення оплати.

У разі підтвердження надходження оплати відповідно до оформленого рахунку та ЗАЯВКИ, контактна особа ПАТ «ПтБ» узгоджує день та час передачі придбаного покупцем майна.

Для вивезення майна покупець повинен мати при собі оригінал паспорту. У разі приймання придбаного майна довіреною особою покупця, перший повинен мати при собі відповідної форми довіреність та оригінал паспорту.

Звертаємо Вашу увагу, серед майна Банку, яке представлене до реалізації шляхом безпосереднього продажу  юридичним та фізичним особам, можуть бути основні засоби, які в  теперішній час використовуються Банком в своїй діяльності. Попередньо, будь ласка, уточнюйте інформацію у контактної особи ПАТ «ПтБ».

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу Банку та поверненню не підлягає.к списку