Звонки по номеру 0800308308 с номеров всех операторов связи Украины бесплатные. Для звонков по номеру 3080 стоимость минуты разговора соответственно: Киевстар - 1 грн / мин, соединение - 0,27 грн; МТС - 0 грн / мин, соединение - 1 грн; lifecell - 1,5 грн / мин , соединение - 0,5 грн. Тарифы приведены с учетом НДС.
Дополнительно начисляется 7,5% от стоимости услуг без НДС в Пенсионный фонд. Тарификация посекундная с 13 секунды. Услуга предоставляется только совершеннолетним.

Напишите нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Позвоните нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курсы валют
Курсы валют
11.01.2017
Валюта Покупкa Продажа
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
платежные карты
11.01.2017
Валюта Покупкa Продажа
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Навигатор

Ми створили «Навігатор», щоб надавати вам компетентне пояснення фінансових та економічних новин без паніки та політики. Сподіваємося, наші зважені тлумачення дозволять вам почуватися більш впевнено у світі українських фінансів, що постійно змінюється.

www.platinumbank.com.ua
0 800 308 308

Звонки с телефонов всех операторов
связи Украины беспатные.
Только для совершеннолетних.

20.06.2015

Як підвищити прибутковість депозитів


Кризовий час має не тільки мінуси, але й плюси. Зокрема, в мирний час клієнти можуть отримувати певний дохід з депозитів, а в скрутні часи у них є можливість його збільшити.
Відбувається це за рахунок акцій і бонусних програм, які пропонують банки.

Згідно з результатами дослідження компанії «Простобанк Консалтинг», 31 з 50-ти провідних українських банків представляє як мінімум одну депозитну програму з пролонгацією, зокрема, збільшення відсоткової ставки на 0,2 - 2% у гривні та 0,2 - 1,5% в іноземній валюті. При цьому, чим довше клієнт з банком, тим більше в нього преференцій в умовах та якості сервісу.

В основному бонуси пропонуються за пролонгацію або повторне розміщення депозиту. Але підвищення базової ставки за депозитними вкладами може бути пов'язане з сумою вкладу (чим більша сума, тим вищий відсоток), проведенням святкових або сезонних акцій, з розміщенням нового депозитного вкладу за наявності вже існуючого, а також у разі тривалої співпраці з банком за іншими напрямками. Також банки заохочують тих, хто орендує банківський сейф або ж розміщує депозит з використанням сервісу Інтернет-банкінг.

Крім того, розмістивши значну суму депозиту, вкладник може отримати можливість користуватися іншими послугами банку за більш вигідними тарифами. В якості додаткових бонусів банки оформлюють своїм вкладникам платіжні картки різних платіжних систем преміального класу в подарунок або за лояльними тарифами. Також банки серед своїх вкладників часто проводять розіграші цінних подарунків. Тому зараз, розміщуючи депозит, обов'язково цікавтеся, що може запропонувати банк на додаток до ставки. Platinum Bank пропонує відразу кілька програм лояльності в залежності від різних сегментів клієнтів: «Щедрий травень» - до + 2%, «Друзі» - до + 1%, також бонус можна отримати, оформивши депозит за допомогою Platinum Click.

У найближчій перспективі банки, як і раніше, будуть утримувати клієнтів акційними умовами та нестандартними програмами лояльності.Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин від Навігатора, залиште вашу електронну адресу:

Читайте також: