Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044-492-90-92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

Навигатор

Ми створили «Навігатор», щоб надавати вам компетентне пояснення фінансових та економічних новин без паніки та політики. Сподіваємося, наші зважені тлумачення дозволять вам почуватися більш впевнено у світі українських фінансів, що постійно змінюється.

www.platinumbank.com.ua
0 800 308 308

Звонки с телефонов всех операторов
связи Украины беспатные.
Только для совершеннолетних.

21.04.2015

Чи впливає наявність депозиту на субсидії


Чи впливає наявність депозиту на субсидії

У зв'язку з різким підвищенням тарифів ЖКГ урядом передбачено надання субсидій певним верствам громадян. Таким чином держава  компенсує  підвищені тарифи тим людям, які не мають достатньо доходів для сплати за комунальні послуги за новими тарифами.

Але щоб отримати субсидію, необхідно вказувати усі прибутки. Чи включено сюди депозити? Давайте розглянемо це питання детальніше

Хто має право на субсидії

Право на отримання житлових субсидій мають сім'ї, які платять за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов'язкового відсотка платежу (розраховується індивідуально для кожної сім'ї). Приклад ви зможете знайти на cайті: http://www.kmu.gov.ua/control/calculator

Які документи треба подавати для отримання субсидії

З 1 травня 2015 року оформити субсидію можна на підставі двох спрощених документів - заяви та декларації про доходи. Кожне домогосподарство одночасно з рахунками у квітні та жовтні 2015 року отримає бланки заяви и декларації, надруковані постачальником послуг ЖКГ.

Кому призначається субсидія

Субсидія призначається одному з членів сім'ї, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, і нараховується, виходячи з кількості всіх зареєстрованих у квартирі (будинку) мешканців. Людина подає до органу праці та соцзахисту заяву, довідки про доходи кожного зареєстрованого в квартирі члена сім'ї, заповнює декларацію про їхні доходи і майновий стан.

Чи рахується депозит як прибуток?

В якості прибутку враховуються доходи, які отримує громадянин від розміщення депозиту. Оформлюючи заявку на отримання субсидії, громадянин повинен вказати свою власність: майно, транспорт і всі джерела своїх доходів. Серед іншого потрібно вказувати і відсотки за депозитом, оскільки це пасивний прибуток, який отримує сім'я. Звертаємо вашу увагу, що вказувати потрібно не суму депозиту, а суму нарахованих за останній рік  відсотків. Саме вони вважаються вашим прибутком.

При виявлені замовчування факту володіння депозитами в банках, автоматично виключається можливість отримання субсидії.

Як рахувати відсотки, якщо депозит був у валюті?

Якщо депозит був у валюті, відсотки рахуються за офіційним курсом НБУ на дату нарахування відсотків

Як вказувати відсотки за вкладом, якщо він був з капіталізацією відсотків?

Вказуються нараховані за останній рік відсотки, за вирахуванням податку та військового збору . При цьому не має значення чи надійшли відсотки на поточний або картковий рахунок і чи були вони отримані вкладником.

Чи є взагалі сенс подавати на субсидію, якщо є депозит?

Так, звичайно. Для розрахунку субсидії сукупний дохід  буде поділений на всіх членів  сім'ї, зареєстрованих в одній квартирі,  тому шанс отримати субсидію є.

Як  підтвердити факт отримання   відсотків за депозитом при потребі?

Якщо вам необхідна довідка про відсотки, необхідно звернутись до  банку, в якому маєте або протягом останнього року мали депозит. У Platinum Bank це відбувається наступним чином: клієнт подає письмовий запит у відділення банку, чітко вказуючи свої потреби. Співробітники відділення реєструють заяву та готують довідку. Звертаємо увагу, що не можна замовити цю довідку у кол-центрі, необхідно бути присутнім у відділенні.Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин від Навігатора, залиште вашу електронну адресу:

Читайте також: