Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 044-492-90-92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

Навигатор

Ми створили «Навігатор», щоб надавати вам компетентне пояснення фінансових та економічних новин без паніки та політики. Сподіваємося, наші зважені тлумачення дозволять вам почуватися більш впевнено у світі українських фінансів, що постійно змінюється.

www.platinumbank.com.ua
0 800 308 308

Звонки с телефонов всех операторов
связи Украины беспатные.
Только для совершеннолетних.

02.04.2015

Які ставки за депозитами в інших країнах і чому


Україна є однією з небагатьох країн, де серед банківських пропозицій можна зустріти депозити з відсотковою ставкою до 27% річних. А от у деяких швейцарських банках за залишені на депозиті гроші ви не тільки не отримаєте ніяких відсотків, але ще й доплатите банку за їх зберігання.

У чому причина таких низьких процентних ставок в Європі? Чому швейцарці готові зберігати гроші в банку навіть собі в мінус? Тут йдеться про довіру до валюти. Стабільні валюти користуються великим попитом. Тому фінансовим установам не потрібно заманювати клієнтів апетитними процентними ставками. Вони прийдуть самі, бо розуміють, що зберігати гроші в банку - найбільш надійне та цивілізоване  рішення.

На ставку депозитів впливає і рівень інфляції.  Наприклад, рівень інфляції в Європейському Союзі за останні 10 років коливався в районі від 0,8% до 3,5%. Відповідно, ставки по депозитах в банках ЄС знаходяться в районі від 0,1% до 2,75% (за умови зберігання в євро), або 5-6% (якщо рахунок відкритий в доларах США). А якщо в Україні значна інфляція - за різними джерелами від 17 до 30% - то й ставки ростуть, бо інакше громадяни не будуть зберігати кошти у банках.

Ми обрали декілька країн світу, щоб порівняти їхні пропозиції за депозитами. А для розуміння здоров’я їхньої національної валюти додали індекс інфляції.Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин від Навігатора, залиште вашу електронну адресу:

Читайте також: