Напишите
Позвоните нам
+38 044 495 60 53, 096-277-59-64 044-492-90-92Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53

Google+

Навигатор

Ми створили «Навігатор», щоб надавати вам компетентне пояснення фінансових та економічних новин без паніки та політики. Сподіваємося, наші зважені тлумачення дозволять вам почуватися більш впевнено у світі українських фінансів, що постійно змінюється.

www.platinumbank.com.ua
0 800 308 308

Звонки с телефонов всех операторов
связи Украины беспатные.
Только для совершеннолетних.

06.03.2015

Фонд гарантування вкладів – що потрібно знати клієнту будь-якого банку


Довіряючи банку кошти, виникає питання, чи надійно вони захищені. Відповідь-так, бо окрім зобов’язань банку, в Україні існує Фонд гарантування вкладів. Розмір гарантованої суми відшкодування становить 200 000гривень.

Кошти, які має фонд, складаються зі зборів, що сплачують банки-учасники фонду. Platinum Bank також є учасником фонду. Крім зборів, фонд може акумулювати гроші й додатковими засобами, наприклад: інвестування в державні цінні папери, благодійні внески, гранти,  кредити тощо. Фонд підзвітний Кабінету Міністрів України та Національному банку України.

Фонд відшкодовує вклад у випадку, якщо банк віднесено до неплатоспроможних. Відсотки нараховуються строком на день прийняття рішення НБУ про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.Слід зазначити, що якщо в одному банку є декілька вкладів на суми, більш ніж 200 тис. грн., оформлені на одну особу, фондом гарантуються вклади і відсотки тільки на 200 тис. грн. Валютні внески компенсуються у гривні за офіційним курсом НБУ до відповідної валюти (курс на дату прийняття рішення про неплатоспроможність банку).

Фонд не відшкодовує: депозити суб'єктів підприємницької діяльності, ощадні (депозитні) сертифікати на пред'явника, вклади у банківських металах, вклади, розміщені на індивідуальних умовах, вклади, які є заставою по кредиту, вклади, відкриті після переведення банку до категорії тимчасових учасників фонду, вклади на суму менше 10 грн., кошти, передані в довірче управління.

Фонд розпочинає виплату у гривнях в готівковій або безготівковій формі протягом семи днів з дня прийняття рішення про ліквідацію банку. Виплата гарантованих сум здійснюється через банки-агенти. Після закінчення  7 днів виплати відбуватимуться  за результатами індивідуальних письмових  заяв вкладників до фонду.

Детальну інформацію про Фонд гарантування вкладів ви зможете відшукати на сайті http://www.fg.gov.ua/Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин від Навігатора, залиште вашу електронну адресу:

Читайте також: